Hüaluroonhappesüstid

Hüaluroonhappe- ehk täitesüstid BEAUTYFEEL (Belgia)

Hüaluroonhappesüstid on alternatiiv plastilisele kirurgiale. Kasutame Beautyfeeli (Belgia) ilusüste, mis sisaldavad stabiliseeritud hüaluroonhapet. Hüaluroonhapet leidub kõigis elavates organismides ning selle ülesandeks on siduda naha toonuse ja elastsuse säilitamiseks vajalikku vett. Hüaluroonhappel põhinevad preparaadid annavad tasase ja ilusa tulemuse. Süstid on mõeldud sügavamate kortsude täitmiseks, näojoonte korrigeerimiseks, huulte kujundamiseks. Hüaluroonhappesüstidega oleks sobilik alustada esimeste kortsude ja vagude tekkimisel, kui need teid häirivad.

Üks protseduur kestab 30 min kuni 1 tund. Tulemus püsib 6 kuud kuni 1,5 aastat. Püsivus on individuaalne, sõltub elustiilist, vanusest ja tervislikust seisundist. Peale protseduuri võivad esineda turse, punetus, valulikkus, verevalumid, mis mööduvad 3-14 päeva jooksul.

Täidlaste ja ühtlaste huulte jaoks on mõeldud Restylaan-Emervel lips. See on uue põlvkonna toode huulte täidlasemaks muutmiseks ning huulte kuju ja huulte ümbruse kortsude korrigeerimiseks. Lõplik tulemus on nähtav 14 päeva pärast.

Teostab kosmeetik-meditsiiniõde Aino Oja.

 

Powered by WordPress. Theme by Arinio