Ripsmepikendused

Ripsmepikendused on ainulaadne võimalus saada pikad, kooldus ja tihedad ripsmed, mida ei pea värvima, elu muutub palju mugavamaks, jääb ära igapäevane ripsmete värvimine ja meigi eemaldamine. Juba hommikul tõustes särab su nägu ja sa hoiad kokku aega, sest ei pea ripsmeid värvima hakkama. Ainus mida pead tegema on ripsmete hooldus iga 3-4 nädala järel.

Ripsmepikendused sobivad ka allergilistele silmadele, mis muidu eriti ripsmetušše ei kannata. Ripsmepikendustega võid käia ujumas, saunas, solaariumis jm.

XL-Lashes ripsmepikenduste paigaldus:

XL-Lashes ripsmepikendused on erineva kuju, tiheduse ja pikkusega. Võib valida sünteetilise ja naaritsa, kooldus või sirgema, õhema või paksema karva ja 10 erineva pikkuse vahel. Pikendused liimitakse ükshaaval loomulike ripsmete külge, mistõttu jääb tulemus väga loomulik. Enne paigaldust võib ripsmed paar päeva enne keemiliselt mustaks värvida, kuid see ei ole kohustuslik ega vajalik. Paigalduseks tuleks aega varuda 2 tundi. Kokku paigaldatakse nii palju pikendusi, kui endal sobilikke ripsmeid on, u 100 tk ühele silmale. Ripsmepikendused püsivad nii kaua kui loomuliku karva elutsükkel läbi saab ja kukub ära koos ripsmepikendusega. Paigalduse päeval tuleks vältida ripsmete märjaks saamist.

Ripsmepikenduste hooldus:

Hoolduses eemaldatakse pooleldi lahti olevad pikendused ja asendatakse uutega. Pikendused, mis on koos oma karvaga välja kasvanud, eemaldatakse ja asendatakse uutega. Karvadele, mis on vahepeal täispikkuseks kasvanud, liimitakse samuti uued pikendused. Hoolduses võib valida ka mingi muu pikkuse, kui seni on olnud. Hooldus kestab 1-1,5 tundi. Hoolduses tuleks käia 3-4 nädala tagant.

Powered by WordPress. Theme by Arinio