Sothys

RESURFACING PEELING – INTENSIIVNE KOORIV ERIHOOLDUS

Spetsiaalselt iluekspertide poolt välja töötatud nahka uuendav iluhooldus, mis sobib kõikide näonaha tüüpidele. Hooldus sisaldab kahe etapilist koorimist: mikrolihvimine naturaalse korundumi mikrokristallidega, millele järgneb kerge happekoorimine. Seejärel teostatakse kliendile lõõgastav näomassaaž tasakaalustava palsamiga, mis rahustab nahka, neutraliseerib selle pH-taset ning suurendab tervete rakkude hulka. Lõpetuseks kantakse näole hapnikuga rikastav mask. Protsetuur tasakaalustab näonaha rasueritust, puhastab nahka sügavuti, pleegitab pigmendilaike ja silub kortsukesi. Tulemuseks on silmnähtavalt ahenenud poorid, ühtlasem, siledam ning kirkam näonahk.

Hoolduse kestvus 60 min

CORRECTING NÄOHOOLDUS PROBLEEMSELE NAHALE

Sobib rasusele ja kombineeritud nahale.

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

Mitmekülgne hooldus probleemsele nahale: eemaldab nahalt ebapuhtused (teepuuõli) ning koorib näonaha kauniks ja säravaks (salitsüülhape). Hooldus sisaldab ka mehaanilist puhastust. Spetsiaalselt välja töötatud rasusele ja vistrikulisele nahale.

Tulemuseks on terve ja puhas nahk.

Kestus: 75 min

HOOAJALINE NÄOHOOLDUS

Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

Kaks korda aastas vahelduseks tavahooldustele töötab Sothys välja hooajalise hoolduse lähtudes aastaaegadest. Pika talve lõppedes näib nahk väsinud. Kevadel, et alustada uut hooaega peab nahk saama täiendada oma hapniku ja vitamiinide varusid. Sügis-talvel külmaga vajab nahk rohkem niisutust ja kaitset pakase eest.
Igal hooajal on hoolduse toodetel kahe puuvilja isuäratav aroom. Koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks.

Kiire nahka hapnikuga rikastav hooajaline hooldus on heaks vahelduseks tavahooldustele – nahk on lõõgastunud ja värske.

Kestus: 60 min

 HYDRA3Ha. NIISUTAV HÜALUROONHAPPE INTENSIIVHOOLDUS

Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

1 tund ja 15 minutit lakkamatut niisutust!

Luksuslik näohooldus, mis on spetsiaalselt loodud vastavalt erinevate nahatüüpide niisutuse vajadusele. Kuueosaline mitmetoimeline hooldus taastab nii naha niiskustaseme kui pidurdab naha vananemisilminguid, sisaldab eksklusiivset Digi-esthétique® massaaži ja uue generatsiooni niisutavaid aktiivaineid. Hydra3Ha.intensiivhooldus ühendab tehnika saavutusi meeleliste naudingutega.
Tulemused juba pärast esimest näohooldust!

Kestus: 75 min

UUS ! NOORENDAV INTENSIIVHOOLDUS βP3. TRI COMPLEX ™ 

Hoolduse eesmärgiks on säilitada ja pikendada meie näonaha nooruslikku välimust.
Teaduse areng ei ole siiani suutnud pidurdada inimorganismi vananemist, aga suured edusammud on saavutatud just näonaha vananemist ennetavate uuringute vallas.

Ca 80% vananemisest tuleneb meid ümbritsevast keskkonnast ja ainult 20% on tingitud pärilikkusest.
Sothys Advanced Reseach laboratoorium pakub uut lähenemist meie näonaha nooruslikkuse säilitamiseks: βP3. TRI COMPLEX ™on kombinatsioon kahest taimsest aktiivkomponendist ja uue generatsiooni peptiididest. Teaduslikud uuringud on tõestanud safrankrookuse polüfenoolide ja keepuulille suurt efektiivsust, et:
< optimeerida vabade radikaalide teket
< tugevdada antioksüdantide nahka kaitsvat süsteemi
< tugevdada nahka regenereerivat süsteemi
1.Võitlus oksüdatiivse stressiga.
Meie nahas valitseb tasakaal seni, kuni meie organismi antioksüdatiivne süsteem suudab hoida vabasid radikaale kontrolli all. Liigne oksüdatiivne stress vallandab meie nahas vananemisilmingute intensiivistumise.
*Safrankrookuse polüfenoolid
Polüfenoolid seovad endaga väga edukalt meie nahas olevaid vabu radikaale. Innovatiivne lähenemine Sothys Advanced Research laborilt. Selle protsessi tarbeks ekstrahheeritakse vajalikud aktiivained kuivatatud õitest.
*Keepuulille kvertsetiini dimeer
See unikaalne aktiivkomponent suudab stimuleerida naha antioksüdatiivsete kaitsemehhanismide ja regeneratiivsete protsesside bioloogilist võimekust.
2. Võitlus kronoloogilise vananemise tunnustega.
Sothys Advanced Research labor on valinud oma uutesse kreemidesse ja erihooldusesse uue generatsiooni peptiidid, mida sisaldab βP3. TRI COMPLEX ™nende laiapõhjalise efektiivsuse pärast, võitlemaks naha kronoloogilise vananemisega. Tänu nendele aktiivkomponentidele on saanud võimalikuks märgatavalt vähendada meie naha vananemise ilminguid igas eas, alustades esmaste kortsude tekkest ja lõpetades naha lõtvumisega. Kaitse oma naha nooruslikku välimust, ennetades ja kasutades topelttoimivaid nahka noorendavaid lahendusi Sothys uute kreemide ja hooldusega.
Sothys intensiivhooldus on innovatiivne, eksklusiivne ja ultraefektiivne. Ülimalt otstarbekad tooted + asjatundlikud käsimassaaži tehnikad kombineeritakse hoolduse viide põhietappi, mis omakorda sisaldavad kaheksat erivalemit: uudne protokoll, multi-maskid, multi-tsoonid, ühekordsed toodete annused. Efekt juba peale ühte hooldust. Sothys soovitab seda intensiivhooldust võtta kuurina, mis koosneb kolmest hooldusest, sagedusega üks kord nädalas. Pärast sellist kuuri võib julgelt peeglisse vaadata ja avastada, et kuus aastat vanusest oleks nagu käega pühitud …
Iga Sothys noorendav hooldus on selle saajale puhas nauding ja lõõgastus, mis kestab 1,15 tundi, sest miski ei asenda inimkäe meeldivat puudutust …

Sinu nahal ei pea olema Sinuga üks vanus. Nüüd saad Sa vananeda, jättes oma tõelise vanuse enda teada …

Kestus: 75 min

Powered by WordPress. Theme by Arinio