Teemantlihvimine

teemantlihvimine1Teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil. Kasutatakse näol, büstil ja teistel kehapiirkondadel. Sobib kasutamiseks iga nahatüübi korral.
Näidustused:

  • armid, venitusarmid
  • epidermise pealmiste kihtide paksendid
  • tuhm, väsinud nahk
  • ummistunud poorid
  • pigmendilaigud
  • naha vananemistunnused, peened kortsud
  • akne ja aknejärgne seisund (k.a aknearmid)
  • pparema tulemuse saavutamiseks IPL, laseri või ilusüstide eel
  • püsimeigi tegemise eel

teemantlihvimine2Mikrodermaabrasioon (mikrolihvimine) ehk näonaha lihvimine on pehme ja valutu viis vabaneda «surnud” naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni. Teemant-mikrodermaabrasioon on täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur.

Mikrodermaabrasioon silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni, ja peamine-stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale seega uue hingamise. Aitate nahal uueneda, tema aga “tänab” Teid oma ilu ja värske väljanägemisega.

Üks protseduur -ja ümbritsevad märkavad Teie kaunist jumet ja siledat nahka. Soovituslik on 4-6 protseduurist koosnev kuur, mille lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest.

Mikrodermaabrasioon (näo mehaaniline lihvimine) on õrn ja delikaatne, kuid samas efektiivne vahend korrigeerimaks rasedus- ja venitusarme ning vähendamaks keloidseid ja põletusarme. Teemantlihvimine on täiesti valutu ja ohutu. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde. Vajalik nõuanne: kasutage tingimata päikesekaitsekreeme.

Mehaanilise koorimise puhul tuleb loobuda alkoholi baasil valmistatud losjoonidest ja paariks nädalaks unustada solaariumide külastamine. Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall, kuigi vastavalt ravinäidustustele võib see olla 1-6 nädalat.

Vastunäidustused on kuperoosa ja dermatoosi ägenemisstaadium, herpesed, käsnad, päikesepõletus, rosatsea, diabeet, immuunsüsteemi häired, lahtised haavad, vähiravi perioodil, ägenenud akne (staadium 3-4), raseduse viimastel kuudel, akneravi tablettidega või ravikreemidega.

Protseduuri viib läbi kosmeetik-meditsiiniõde Aino Oja.

       

Vaata tutvustavat videot

Powered by WordPress. Theme by Arinio