Tasuta saatmine

Worldwide shipping

Parima kvaliteediga

Kingitused

Toetust 24/7

100% Moneyback

Tagasi Vahetada

Mitmemoodiline OM1 62.5/125 Kiudaineid Plaaster Nöörid FC-FC Simplex GoodFtth 1-15m

Mitmemoodiline OM1 62.5/125 Kiudaineid Plaaster Nöörid FC-FC Simplex GoodFtth 1-15m

pood

    €14.04
    • (1)

SKU: k1116

Märksõnad: panier, murphy, Päris, pexion, pokeon, redtub, pikabu, pasion, prenom.

Spetsifikatsioon:

  • Mudeli Number: WN-PA-FC-FC-OM1-SX-1T15
  • Kaabel jope värv: Oranž
  • Ühilduva: IBM
  • Kiu Tüüp: Mitmemoodiline
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Brändi Nimi: GoodFtth
  • Pistiku Tüüp: FC/UPC
  • Suurus: 3mm

Fiber Patch Cord Jumper Kaabli FC-FC Mitmemoodiline OM1 62.5/125 Simplex GoodFtth 1-15m

Võite ka nagu